zahlavi
domu facebook youtube twiiter
zahlavi

<-- zpět na seznam článků

Pět bodů z Modřan!

Vydáno: 17. 1. 2018

Druhý lednový víkend začaly odvety v 2.lize volejbalistů. Volejbalisté z Domažlic zamířili do haly v pražských Modřanech, kde se utkali s místními volejbalisty, kteří byli v tabulce druhé ligy na posledním místě.

Do prvního zápasu nastoupili hosté koncentrovaně, dobře přihrávali a neměli problém soupeře přehrát. Vyrovnaný byl až třetí set, který se rozhodl až po druhém oddechovém času, kdy volejbalisté Domažlic nebyli schopni odztrátovat v jednom postavení. Do posledního setu hosté vyměnili libero a v koncovce setu pomohl zápas ukončit Tomáš Kubal, který vystřídal na nahrávce.

Modřany - Domažlice 1:3 (-20,-13,19,-22)

Do druhého zápasu udělali domažličtí volejbalisté dvě změny; na liberu nastoupil Mazanec a na postu univerzála Jelínek, a vstoupili do něho ještě lépe než do zápasu prvního, domácím nedali žádnou šanci. V dalších dvou setech se však průběh zcela otočil a domácí ovládli zaslouženě další dva sety. Hostům se přestalo dařit ve všech činnostech a na všech postech. Po návratu k základní sestavě z prvního zápasu se podařilo vybojovat čtvrtý set a především fyzicky náročný zápas rozhodl nahrávač Tomáš Vaňourek dobře vedenými útoky přes všechny útočníky k výhře v tiebreaku.

Modřany - Domažlice 2:3 (-12,18,20,-23,-11)

Domažličtí volejbalisté si tak za dvě vítězství připsali 5 důležitých bodů do neúplné tabulky, kde se posunuli na páté místo. O tomto víkendu hrají potom doma proti velmi mladému přesto vedoucímu celku tabulky druhé ligy, béčku extraligové Příbrami. Dá se proto očekávat v hale ZŠ Komenského 17 kvalitní volejbal se začátky utkání od 10:00 a 14:00.