zahlavi
domu facebook youtube twiiter
zahlavi

V sobotu nás čekají Ervěnice.

Vydáno: 4. 2. 2015

Domažličtí volejbalisté před dvěma týdny přivezli dvě veledůležité výhry z palubovky v té době druhé Mladé Boleslavi. Díky nim mají teď na čele dvanáctibodový náskok na druhé Netolice. Minimálně o udržení tohoto náskoku se bude Jiskra snažit v sobotu v domácích zápasech. Jejich soupeřem bude od 10:00 a 14:00 předposlední celek tabulky VK Jirkov-Ervěnice. Utkání se jako obvykle hrají ve sportovní hale ZŠ Komenského 17.

I když by se mohlo zdát, že duely prvního s předposledním nebudou dramatické, vše nasvědčuje opaku. Ervěnice jsou totiž jediným týmem, který měl s Domažlicemi po první polovině sezóny aktivní bilanci. V Jirkově sice domažličtí volejbalisté vyhráli první zápas 3:2, ovšem ve druhém byli úspěšnější Severočeši, když vyhráli 3:1, a získali tak z obou utkání čtyři body, zatímco Jiskra jen dva. Navíc Ervěnice potřebují nutně bodovat, protože jsou silně ohroženi sestupem, který se týká posledních dvou týmů soutěže.

"Nebude to nic snadného, loni nás Ervěnice třikrát porazili, letos jednou. Je to zkušený tým, který dokáže zahrát výborně. Navíc za ně nastupuje naše bývalá opora Tomáš Jiránek, který byl jedním z hlavních strůjců našeho postupu do druhé ligy před třemi roky. Nicméně my hrajeme doma, kde jsme 11x v řadě vyhráli, a rozhodně nemáme v plánu tuto sérii ukončit. Doufáme, že nás opět přijdou podpořit naši výborní fanoušci a že Ervěnice zdoláme," zve volejbalové příznivce na sobotní utkání smečař Míhal Pham.

<-- zpět na seznam článků

Muži "A": 2-M-A
Muži "B": P-M-1
Muži "C": DO-M-1
Ženy "A": P-Z-2-A
Ženy "B": P-Z-2-B
Ženy "C": DO-Z-1
Ženy "D": DO-Z-2
Juniorky: P-JKY
Kadeti: P-KTI
Kadetky: P-KKY
Žáci: P-ZCI
Žačky: P-ZKY
Mladší žáci: P-ZCIM
Volejbalové naděje